aktuálně: 37 uzavírek, 1 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na čtvrtek 28. února 2008

28. února 2008

Počasí bude převážně polojasné, zpočátku na severu a severovýchodě až oblačno a ojediněle slabé přeháňky, samozřejmě, že v polohách nad 800 metrů sněhové.

Teploty se dají očekávat okolo +3 °C. Ve dne to pak bude někde v rozmezí 8 až 10 °C. Vítr bude jen mírný severozápadní od 3 do 7 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů

V horských polohách se dají očekávat sněhové srážky, které mohou na silnici namrzat, proto pozor na ledovku.

Richard Vlček (Internet)

Další články

3D tisk a autonomní vozidla: Jak se technologie podílí na vývoji chytrých aut

Automobilový průmysl prochází revolucí a autonomní vozidla se stávají realitou rychleji, než by si mnozí představovali. S tím, jak se technologie vyvíjejí, hraje 3D tisk klíčovou roli nejen ve vývoji, ale i v samotné výrobě těchto vozidel. Jak konkrétně 3D tisk přispívá k inovacím v oblasti autonomních aut?

zobrazit článek >

Děti na kole na silnici: Kdy a jak je správně připravit na jízdu mezi auty?

Jízda na kole je pro děti skvělým způsobem, jak se hýbat a získat větší samostatnost. Jakmile ale začnou jezdit mimo cyklostezky, na komunikacích sdílených s auty, je nutné je dobře připravit. Kdy je ten správný čas a jak je naučit bezpečnému pohybu na silnici?

zobrazit článek >

Styl na silnici: Nejlepší pánské účesy pro muže za volantem

Představte si to – vyrážíte na dlouhou cestu, vaše oblíbená hudba hraje v rádiu, ale při pohledu do zpětného zrcátka si říkáte: „Můj účes by potřeboval trochu vylepšit.“ Dobrá zpráva je, že správný střih vám může dodat nejen sebevědomí, ale i pohodlí za volantem.

zobrazit článek >