aktuálně: 37 uzavírek, 1 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 20. března 2009

20. března 2009

Stejně jako ve čtvrtek se může na většině území vyskytnout občasné sněžení a dešťové přeháňky. V ranních hodinách by tak mohla být na některých místech i námraza.

Počasí v ranních hodinách bude polojasné až oblačné, na horách místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -1 až -5 °C. Mírný severní vítr 2 až 6 m/s.

Přes den se pak očekávají teploty kolem 3 °C. Na horách by to mohla být nula. Vítr bude vát jen mírný severní až severovýchodní vítr 3 až 7 m/s.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

3D tisk a autonomní vozidla: Jak se technologie podílí na vývoji chytrých aut

Automobilový průmysl prochází revolucí a autonomní vozidla se stávají realitou rychleji, než by si mnozí představovali. S tím, jak se technologie vyvíjejí, hraje 3D tisk klíčovou roli nejen ve vývoji, ale i v samotné výrobě těchto vozidel. Jak konkrétně 3D tisk přispívá k inovacím v oblasti autonomních aut?

zobrazit článek >

Děti na kole na silnici: Kdy a jak je správně připravit na jízdu mezi auty?

Jízda na kole je pro děti skvělým způsobem, jak se hýbat a získat větší samostatnost. Jakmile ale začnou jezdit mimo cyklostezky, na komunikacích sdílených s auty, je nutné je dobře připravit. Kdy je ten správný čas a jak je naučit bezpečnému pohybu na silnici?

zobrazit článek >

Styl na silnici: Nejlepší pánské účesy pro muže za volantem

Představte si to – vyrážíte na dlouhou cestu, vaše oblíbená hudba hraje v rádiu, ale při pohledu do zpětného zrcátka si říkáte: „Můj účes by potřeboval trochu vylepšit.“ Dobrá zpráva je, že správný střih vám může dodat nejen sebevědomí, ale i pohodlí za volantem.

zobrazit článek >