aktuálně: 37 uzavírek, 1 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Šlehofer a Soběhart zvou příznivce na besedu

12. prosince 2007

Kdyňská posádka Jan Šlehofer - Zbyněk Soběhart má za sebou velmi pestrou sezónu.

V první části letošní sezóny patřili s Hondou Civic VTi ke špičce třídy N2, ale druhá polovina její sezóny se nesla ve znamení sbírání zkušeností s vozem kategorie Super 1600.

O tom všem a mnohém dalším si můžete s juniorskými vicemistry republiky popovídat tuto neděli ve Kdyni.

„Chtěli bychom všechny příznivce automobilových soutěží pozvat na besedu, která se koná dne 16. prosince 2007 od 15:00 v pizzerii Lugi ve Vodní ulici ve Kdyni. Součástí programu je mimo jiné prezentace vozu Fiat Punto S1600 plzeňského týmu ROTO, projekce se sestřihem sezóny 2007 a rallyový trenažér,“ přibližuji Honza a Zbyněk plánovaný program.

Vlastimil Resl

Další články

3D tisk a autonomní vozidla: Jak se technologie podílí na vývoji chytrých aut

Automobilový průmysl prochází revolucí a autonomní vozidla se stávají realitou rychleji, než by si mnozí představovali. S tím, jak se technologie vyvíjejí, hraje 3D tisk klíčovou roli nejen ve vývoji, ale i v samotné výrobě těchto vozidel. Jak konkrétně 3D tisk přispívá k inovacím v oblasti autonomních aut?

zobrazit článek >

Děti na kole na silnici: Kdy a jak je správně připravit na jízdu mezi auty?

Jízda na kole je pro děti skvělým způsobem, jak se hýbat a získat větší samostatnost. Jakmile ale začnou jezdit mimo cyklostezky, na komunikacích sdílených s auty, je nutné je dobře připravit. Kdy je ten správný čas a jak je naučit bezpečnému pohybu na silnici?

zobrazit článek >

Styl na silnici: Nejlepší pánské účesy pro muže za volantem

Představte si to – vyrážíte na dlouhou cestu, vaše oblíbená hudba hraje v rádiu, ale při pohledu do zpětného zrcátka si říkáte: „Můj účes by potřeboval trochu vylepšit.“ Dobrá zpráva je, že správný střih vám může dodat nejen sebevědomí, ale i pohodlí za volantem.

zobrazit článek >